זרקת על עצמך משהו? - עמית עמר
Amit-AltaVia1
Amit-AltaVia1

אחרי 9 ימי הליכה בהריי הדולומיטים שביל Alta Via 1,
2 אוטובוסים ו2 רכבות, הגענו 2 תרמילאים למילאנו. 36 מעלות בצל, בחנויות אופנת החורף בשיאה ולי יש 2 סטים של בגדיי טיול בריח לא משהו. גלי כבר בתחנה המרכזית של מילאנו, תוך 2 דקות, בחר בגדים ואני? טוב ששאלת, לי זה לקח יומיים!!!!

Amit-Milano4 Amit-

בהתחלה הלכתי עם מה שיש, ואז מצאתי ג'ינס וטישרט שחורים, מבאסים, מחממים, לא מרזים בעליל אבל לפחות היו נקיים. ג'ינס וטישרט + ההרגשה ש"זרקת על עצמך משהו" הם חלום שהולך ומתרחק עם העלייה בגיל ובמשקל. אח"כ קניתי שימלה שהיתה משמחת ואוורירית אך לא נוחה או מחמיאה, במיוחד בשילוב נעליי הרים. רק אחריי יומיים התממשה ההבטחה שראיתי בחנויות הראווה: Dress You Can!!!!
הבשילו התנאים לקניית בגדים "לפי הספר". מה זה אומר? טוב ששאלת.
Amit-Milano2
2 כללים לבחירת בגד בחנות או בארון:
כלל 1: הוא מביא לך את החיוך
כלל 2: בא לך לצאת אתו מהחנות/ חדר, כלומר לא בא לך להיפרד ממנו מרוב שזה נוח, נעים ומשמח. אגב, אפשר ליישם את הכללים האלו לבחירת בן/ בת זוג למי שבעניין.אני מאד אוהבת בגדים, בגדים משפיעים על החוויה שלי. לא בגלל הצילומים שאנו מרבים לצלם בימינו. טוב, אולי גם קצת בגלל זה.
Amit-Milano1
יש מצבים שבהם בחירת הבגדים היא חלק מאסטרטגיה. השאלות המובילות בבחירת הבגד הן: מה חשוב? מה אני רוצה להרגיש? מה המסר שאני רוצה להעביר? באחת מסדנאות המיינדפולנס, כשדיברנו אל אסטרטגיה ובגדים אחד המשתתפים אמר שהאסטרטגיה שלו זה לבחור את הבגד בראש הערמה בארון. הוא בעצם חי את החלום של "זרקתי על עצמי משהו" ואולי זו פרבילגיה של בנים?

תרגול תשומת לב לפעולה יומיומית פשוטה מטרתו להסתכל על פעולות אוטומטיות שלנו ולבחון האם יש שם דפוסים שניתן לזהות לטוב ולרע. זה מתרגל בהירות, למטרת בהירות ולמטרת חיזוק חופש הבחירה.

אני בחרתי השבוע לשם לב לפעולה היומיומית הכרוכה בבחירת הבגדים ולתעד בכתיבה. מה קורה שם בכמה רגעים האלו? על מה אני חושבת? האם אני בכלל חושבת? אולי אני סתם זורקת על עצמי משהו? מה אני מרגישה תו"כ ואחריי? כמה זמן זה לוקח? כמה מהארון אני מודדת לפני שבוחרת? מה מתרחש בגוף? ובנשימה?

אני מחויבת לאתגר: לשים לב כל יום במשך שבוע. ומה איתך? רוצה להצטרף לאתגר תשומת לב לפעולה יומיומית פשוטה? אם כן, אפשר להגיב כאן ב: כן. וגם לספר מה התרגול שבחרת ואיך הולך. אני ואנחנו כאן בקבוצת SeeGulls לשאלות, הנחיות ושיתופים. יאללה, זוהי הזמנה לזרוק על עצמך משהו ולזרוק את עצמך למים של תרגול מיינדפולנס,

Dress You Can

Dress-You-Can

לשיתוף

בלוג

עוד עדכונים בפייסבוק

רוצה להתעדכן בכל פעם שיש פוסט חדש?

רוצה להתעדכן בכל פעם שיש פוסט חדש?

דילוג לתוכן